Revoluční rozprašovač parfémů Travalo Excel a Travalo Mini

Rozprašovač parfémů Travalo

Travalo - revoluční rozprašovač parfémů na cesty

Od roku 2011 jsme výhradní distributoři revolučního rozprašovače parfémů Travalo výrobce Aydya. Tomuto šikovnému přípravku chceme v ČR a v zemích ve kterých máme výhradní zastoupení zajistit podmínky obchodního růstu.

Co je to Travalo

Rozprašovač Travalo je také v nabídce naší internetové parfumerie Parfemy SP. Pro jeho vlastnosti je o něj velký zájem. Jak jinak si můžete vzít svůj oblíbený parfém nebo toaletní vodu na obchodní schůzku do kapsy saka, do kabelky nebo na palubu letadla.
K tomu právě slouží jen pár centimetrů malý rozprašovač parfémů Travalo, který je schválen pro cestování na palubě letadla a lze naplnit až na 60 aplikací, tj. použití oblíbeného parfému. Díky Travalu ani po 12 hodinovém letu nevystoupíte z letadla znaveni cestou, ale svěže voníte svou oblíbenou vůní..

SP venture - výhradní distributor Travala

Toto šikovné příslušenství k parfémům na cesty v ČR distribuje SP venture, který se v roce 2011 stal výhradním distributorem. Máte zájem nabízet Travalo ve svých obchodech nebo eshopech? Ozvěte se a zjistěte si aktuální podmínky pro distribuci.
SP Venture, s.r.o.
tel: +420 222 220 768
email: info@spventure.cz
nebo použijte ostatní možné kontakty na distributora Travala v ČR.