Chopperhead je nová značka pouze pro muže, která představuje produkty vyrobené ve Francii pro péči o mužské vlasy a vousy.

Jako její zakladatel Eric Famechon je Chopperhead autentický, „syrový“ a rock‘n‘roll. Eric je zarytým fanouškem motocyklů a undergroundové kultury. Ob­klopil se multitalentovaným týmem odborníků včetně slavných kadeřníků, tatérů a městských umělců.

Jeho partner a spolupracovník Raphaël Perrier je kreativním ředitelem značky a nabízí svou vlastní interpretaci mužské krásy. Jeho vize je osvobozená, moderní a mužná.

Díky své silné a úderné stylistické identitě značka dodává vysoce kvalitní produkty v dokonale navržených obalech. Tyto žádané předměty budou hrdým doplňkem každé koupelny.

Řada, kte­rá není testována na zvířatech, zahrnuje také řadu doplňků a vychytávek, včetně čtyř rozhodně retro hřebenů prodávaných v luxusním pouzdře.

Pro kadeřnické salony, které chtějí podpořit růst značky, pořádá kreativní tým specializovaný na pánské účesy, holičské techniky a staromódní holení školení o nejnovějších pánských trendech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.